Przeskocz do treści

Konferencja „Precyzyjny marketing w sklepie i skuteczna sprzedaż w internecie”

Comarch RoadShow

O konferencji

Dzisiaj wartość polskiego rynku e-commerce to 31 mld zł. Prognozuje się, że w 2020 roku będzie to ponad 90 mld zł - dlatego przybliżymy rozwiązania, które szybko pozwolą rozpocząć sprzedaż internetową – od zaawansowanych systemów zarządzania Comarch ERP e-Sklep aż po największą innowację ostatnich miesięcy – urządzenia Comarch beacon i aplikację Wszystko. Dużo uwagi poświęcimy praktycznej stronie e-commerce. Skupimy się na przykładach. Pokażemy, jak i dlaczego warto rozwijać biznes w Internecie, a także podpowiemy, co jest niezbędne, by robić to skutecznie.

Dla kogo?

Nasze spotkania kierujemy przede wszystkim do osób zarządzających firmami i chcących rozwijać biznes w Internecie, właścicieli lub prezesów firm handlowych, sklepów i sieci sklepów, członków zarządu i dyrektorów odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży B2C oraz B2B.

Dlaczego warto zarejestrować się na konferencję?

Jako uczestnik spotkań będziesz mieć możliwość poznania najistotniejszych informacji związanych z handlem internetowym (sprzedaż wielokonałowa, mobile commerce, nowoczesne wsparcie i promocja e-sprzedaży, marketing internetowy). Ponadto podczas spotkań:

  1. dowiesz się, kto i gdzie odnosi dziś sukces – poznasz przykłady firm, które zaczęły sprzedaż w Internecie i obecnie nie wyobrażają sobie współczesnego biznesu bez e-commerce,
  2. porozmawiasz z ekspertami – podczas panelu dyskusyjnego oraz indywidualnie po jego zakończeniu, prelegenci będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania,
  3. poznasz możliwości Comarch beacon - każdy uczestnik konferencji będzie miał możliwość nabycia egzemplarzy Comarch beacon wraz z dostępem do usługi Wszystko na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

KONFERENCJA JEST BEZPŁATNA.  Przejdź do rejestracji ...