Przeskocz do treści

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze  zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Stosują go już tysiące Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm. Oczywiście,  pełna gotowość do wysyłania wszelkiego rodzaju plików JPK.

Comarch ERP Optima

Jako  autoryzowany partner oferuję Państwu wykonanie analizy wymagań, projektu wdrożenia, sprzedaży  oraz wdrożenia Comarch ERP Optima dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych.

O możliwościach rozszerzeń funkcjonalnych, programowych dla nietypowych wymagań klienta można przeczytać tutaj >>

Polityka jakości firmy Comarch może stać się solidną opoką dla każdej firmy, która wybierze jej produkty.

System Zarządzania Jakością firmy COMARCH zapewnia właściwą, systemowo administrowaną realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość produktów i usług. Sprawne działanie systemu gwarantuje, że wszystkie procesy są monitorowane pod względem skuteczności i efektywności, doskonalone oraz przystosowywane do ciągle zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych oraz do zmieniających się wymagań klienta. Wysoka jakość produktów i usług wspierana jest ciągłą troską o środowisko oraz o bezpieczeństwo pracowników i dostawców.

Zapraszam. Po prostu zadzwoń 602-610-288.

Pobierz Optima DemoZamów iSklep24Zamów iOptima24