Przeskocz do treści

Small Business

PROGRAM DLA SKLEPÓW I MAŁYCH FIRM

Program Small Business firmy SYMPLEX przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.
Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce.

Lista funkcjonalności programu jest tak długa, że wymienianie tutaj jest po prostu niemożliwe. Należałoby raczej zapytać - czego tam nie ma, co jest potrzebne do prowadzenia sklepu, sieci sklepów, hurtowni, restauracji czy sieci restauracji, małej gastronomii, itp.  Dzięki możliwości pracy zdalnej można bardzo tanio powiązać wielooddziałowe przedsiębiorstwo w jeden spójny system.

Jako autoryzowany dealer oferuję Państwu wykonanie analizy wymagań, projektu wdrożenia, sprzedaż oraz wdrożenie i wsparcie powdrożeniowe.

Serdecznie zapraszam.

Przejście ze starszych, popularnych programów innych producentów nie stanowi dużego problemu. Program sam w sobie posiada funkcje importu danych z wielu popularnych programów a "Import uniwersalny" wspaniale dopełnia całość.

Chociaż program zawiera własne, zintegrowane moduły Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Księgi Handlowej, to eksport dokumentów do wielu programów księgowych może efektywnie ułatwić komunikację z biurami rachunkowymi.

Program jest  bardzo łatwy w instalacji. Wystarczy pobrać ze strony producenta SYMPLEX, uruchomić instalator i już ... można zapoznać się ze świetnym programem.  Wersja demo będzie pracowała przez dwa miesiące. Po tym czasie można kupić licencję i nową wersję zainstalować w miejsce starej - zachowane zostaną wszystkie dane.  Praktycznie oznacza to darmową pracę przez dwa miesiące. Kto da więcej?

Instalacja sieciowa umożliwiająca poprawną pracę z kilku stanowisk wymaga fachowości.  Nieprawidłowa konfiguracja sieci może powodować spowolnienie pracy, blokady oraz niespójność danych.

Konfigurację urządzeń fiskalnych też lepiej powierzyć wyspecjalizowanemu serwisowi - wiadomo ... z US nie ma żartów.

Identyfikator zdalnego serwisanta: pawelduchcik

Zapraszam. Proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny w godzinach 09:00-17:00.