Przeskocz do treści

Wyjątkowa promocja dla mikroprzedsiębiorców – Comarch ERP XT i Comarch ERP Optima

Promocja obowiązuje tylko do 15 grudnia 2017 roku – nie czekaj i skorzystaj z niej teraz! Wybierz Comarch ERP XT w chmurze lub Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej i zapewnij bezpieczeństwo Twojej firmie.

Comarch ERP XT w pakiecie "Faktury i Księgowość"Zamów Comarch ERP XTto rozwiązanie w chmurze dla dynamicznych przedsiębiorców. Dzięki tej wersji zyskuje się możliwość sprawowania kontroli nad firmą gdziekolwiek i kiedykolwiek za pomocą komputera albo urządzeń mobilnych – tabletu czy smartfona. Decydując się na tę opcję, otrzymuje się pakiet Faktury i Księgowość w regularnej cenie 29zł/mc na 12 miesięcy za darmo!
Wersja Comarch ERP XT, oferowana w promocji, umożliwia pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Comarch ERP Optima w pakiecie "START Mikrofirma"w wersji stacjonarnej instaluje się w tradycyjny sposób, a wszystkie dane gromadzone są na lokalnym komputerze. Program, w regularnej sprzedaży wart 180 PLN, zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank oraz dostęp do Comarch ASYSTA.  Coroczne odnowienie Comarch ASYSTY i gwarancji kosztuje 20% aktualnej ceny programu.
Można go potem z łatwością rozbudować, dobierając do podstawowej wersji kolejne funkcjonalności. Wersja Comarch ERP Optima START Mikrofirma, oferowana w promocji, umożliwia pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Wyjątkowa okazja. Nie przegap!